Ми реєструємо будь-які об'єкти інтелектуальної власності:

Ми реєструємо будь-які об'єкти інтелектуальної власності

  • Торгові марки;
  • Промислові зразки;
  • Винаходи та Корисні моделі;
  • Авторські права на будь-які об'єкти;
  • Розробка Ліцензійних договорів
  • Розробка і реєстрація Договорів передачі прав;
  • Міжнародна реєстрація торгових марок і патентів;
  • Захист прав інтелектуальної власності;
  • Та інші послуги в сфері інтелектуальної власності.

        

 Будемо раді співпрацювати з Вами!

 У нас найнижчі ціни при найвищій якості!

Google

Переваги реєстрації Торгової Марки

Переваги реєстрації Торгової Марки-Патент® Ви отримуєте свідоцтво державного зразка, яке підтверджує Ваші ексклюзивні права на зареєстровану торгову марку.

® Власник свідоцтва на ТМ отримує право забороняти ввозити і вивозити через митницю товари під його торговою маркою або під позначенням схожим з його знаком до ступеня змішування.

® Тільки реєстрація торгової марки дає можливість отримувати додатковий прибуток від видачі ліцензій на використання торгової марки або укладення договорів франшизи.

® Ви автоматично придбаєте права власності на нематеріальні активи. Це можливість вкладати свою інтелектуальну власність в статутний фонд нового підприємства.

® Ви отримаєте повну гарантію того, що Ваші конкуренти (або інші особи) не зможуть зареєструвати і використовувати Вашу торгову марку або позначення схоже з нею до ступеня змішування.

® Ви отримаєте інструмент просування своєї послуги або товару на ринку - зареєстрована торгова марка це обличчя компанії, за допомогою якого можна популяризувати свою пропозицію і впізнаваність, при цьому нарощуючи вартість Вашої ТМ.

® Ви автоматично отримаєте можливість захищати свої права на інтелектуальну власність в судовому порядку.

® Зареєстрована торгова марка - це престиж Вашої компанії. Вона каже клієнтам і конкурентам про те, що Ви працюєте успішно.

® Ви зможете собі дозволити міжнародну реєстрацію торгової марки в інших країнах за Мадридською Угодою або Протоколу.

Як бачите в реєстрації торгової марки багато переваг.

 

Google

Навіщо потрібна реєстрація торгової марки?

Навіщо потрібна реєстрація торгової маркиВідповідь на це питання очевидна. Реєстрація інтелектуальної власності необхідна для отримання виключних прав.

Це право дасть всі підстави бути впевненим в тому, що ніхто без Вашого особистого дозволу не зможе будь-яким способом використовувати Ваш торговий знак або схожий на нього. Винятковими правами наділяє лише свідоцтво про державну реєстрацію торгової марки.

Придумати товарний знак, випустити під ним продукцію, запустити рекламну кампанію - всі ці дії не підтвердять Ваші виключні права. Тому державна реєстрація вважається основним і єдиним способом зробити це.

Не маючи свідоцтва про державну реєстрацію, Ви не маєте повноважень заборонити будь-кому використовувати Вашу торгову марку. Так, цілком ймовірно, що конкуруюча на ринку компанія-виробник зможе просувати свої товари під Вашим товарним знаком, користуючись репутацією Вашої компанії. Заборонити їй робити це буде практично неможливо. Більш того, Ваш конкурент зможе заборонити Вам, первинному розробнику цієї ТМ, випускати свої продукти під нею, якщо зможе зареєструвати торгову марку на себе раніше Вас. Якщо справа буде розглядатися в суді, то суд може не тільки накласти заборону на використання Вашої ж торгової марки, але і вимагати знищити ТМ на вже виготовленій і готовій до реалізації продукції. Застрахуватися від таких і численних подібних ситуацій можна, пройшовши державну реєстрацію. Вона дозволить уникнути великих збитків, витрати часу, не кажучи вже про головного болю і неприємностей.

Якщо Ви працюєте на перспективу, дбаєте про свою репутацію і імені Вашої компанії, рекомендуємо Вам пройти процедуру - реєстрація торгової марки. Ви ж не хочете вкласти гроші, час і сили в розкрутку того, що в результаті може виявитися чужою власністю?

Google

Захист прав інтелектуальної власності

Послуги із захисту прав інтелектуальної власностіБудь-який вид порушень прав інтелектуальної власності можна спробувати зупинити в досудовому порядку.

Послуги правового консалтингу в сфері захисту прав інтелектуальної власності дозволять окреслити завдання, прорахувати перспективи досудового врегулювання питання, скласти стратегію і список необхідних документів. Часто, грамотно складений фахівцем лист-претензія може вирішити всі суперечки ДО суду, мінімально відобразитись на Вашому бюджеті і зберігши час.

У разі, коли заходи досудового вирішення питання ні до чого не привели, в свою компетенцію вступає суд. Так, захист прав інтелектуальної власності триває в судовому порядку. При цьому Ви будете знати, що не позбавили себе можливості спробувати вирішити спір мирним шляхом, що теж береться до уваги судом. Ми складемо для Вас грамотно позов, що дозволить Вам виграти суперечку на найвигідніших для Вас умовах, отримавши відповідну компенсацію за порушення Ваших прав. Законодавством України передбачені досить істотні штрафи і компенсації за порушення прав інтелектуальної власності.

Якщо ж в порушенні звинувачують Вас, ми проведемо аналіз і розробимо для Вас найоптимальнішу стратегію захисту. Можливо, зустрічний позов вирішить цю проблему.

Можлива ситуація, коли Ви отримаєте відмову в реєстрації. Не варто опускати руки. Існує вихід з цієї ситуації. Мотивовану відповідь на відмову експерта Укрпатенту у видачі Вам свідоцтва. При правильному аналізі та підборі доказів ми зможемо вирішити позитивно питання про реєстрацію Вашого об'єкту. Хочемо зазначити, що за весь термін нашої роботи, наші клієнти жодного разу не отримали остаточної відмови у видачі свідоцтва або патенту.

Якщо ж Ви дізналися, що Ваш конкурент подав на реєстрацію об'єкт, що порушує Ваші права, то потрібно діяти відразу на етапі розгляду документів. Необхідно подати в Укрпатент клопотання про невідповідність заявки умовам надання правової охорони. Простіше боротися з порушником на цьому етапі, ніж витрачати гроші і час на спробу анулювати реєстрацію в суді.

Ми допоможемо Вам вирішити будь-які, самі нестандартні проблеми!

Google

домен UAРеєстрація ТМ ціна 500 грн. Найголовніше про торгові марки. ...
Реєстрація торгової марки в Києві для створення успішного брендуРеєстрація торгової марки...
логотип поршРеєстрація товарних знаків в Україні 500 грн. Про торгові марки ...
авторское право в интернетеЗареєструвати авторське право всього за 500 грн. Загальна інформація ...
патентованиеПромислова власність Реєстрація патенту від 1200 грн. ...
тм ягуарВиди торгових марок, нетрадиційні торгові марки. Реєстрація торгової марки вартість 500...

Більше з Корисне

Розділ наповнюється...

Більше з Цікаве

Розділ наповнюється