домен UAРеєстрація ТМ ціна 500 грн.

Найголовніше про торгові марки.

Перш ніж перейти до доменів, спочатку розповімо трохи про торгові марки.

Торгова марка - це зареєстроване згідно з вимогами законодавства позначення, призначене для відрізнення товарів і послуг одних підприємств / індивідуальних підприємців від однотипних товарів і послуг інших.

Торгові марки можуть бути словесними, образотворчими, об'ємними та іншими. Зареєструвати ТМ і отримати офіційний охоронний документ - єдиний спосіб підтвердити право власності на торгову марку і убезпечити себе від порушення прав. Інакше можлива ситуація, коли порушником станете Ви, якщо недобросовісний конкурент подасть на реєстрацію Вашу торгову марку і заборонить Вам же нею користуватися. Існує звичайна і прискорена процедура реєстрації, Термін дії свідоцтва на торгову марку становить 10 років від дати подання заявки на реєстрацію, з правом продовження щоразу на 10 років. Кількість продовжень не обмежено.

Детальніше про торгові марки ви можете дізнатися прямо зараз.

Цікаво

Не так давно ми й уявити не могли, які можливості відкриє перед нами Інтернет, про можливості електронних платежів і дистанційного замовлення будь-якого товару або послуги. А зараз ми без цього не можемо уявити наш світ. Інтернет все більше проникає в усі сфери діяльності людини. Вже половина українців різних вікових і соціальних категорій користується інтернетом, і на це не варто закривати очі.

В даний момент більшість компаній мають свій сайт і вже працюють в сфері Інтернет-бізнесу, так як це величезний ринок збуту, а одне з найбільш очевидних переваг - це відсутність географічних кордонів і обмежень часу. А домен вищого рівня .UA говорить про серйозність і надійності підприємства.

Більшість людей при пошуку воліють веб-сайти з доменними іменами вищого рівня. Це важливо, якщо за допомогою Вашого сайту ви продаєте свою продукцію або надаєте свою послугу. Оскільки домен впливає на те, наскільки Вашому веб-сайту будуть довіряти користувачі.

Коротко кажучи, домен вищого рівня - це найсильніший інструмент продажів в мережі Інтернет.

Все про домен .UA

На сьогоднішній день для того щоб оформити домен .UA необхідно мати свідоцтво, яке підтверджує той факт, що Ваш торговий знак зареєстрований на території України. Ця умова є обов'язковою для реєстрації домену .UA.

При цьому слід бути дуже уважним при подачі торгової марки буквами кирилиці. Правила транслітерації дуже строгі. Невідповідності всього в одній букві буде досить для відмови в отриманні домену вищого рівня.

Також існує можливість отримання домену вищого рівня і без зареєстрованої торгової марки. Все дуже просто, потрібно укласти ліцензійний договір з власником. У ньому чітко вказати дозвіл на отримання Вами домену на підставі свідоцтва на торгову марку.

Важливо

Поспішайте зареєструвати торгову марку в Україні, поки Ваш домен ще не зайняли.

  • Стандартна реєстрація торгової марки триває 12-14 міс.
  • Прискорена реєстрація торгової марки триває 6-8 міс.

Не має значення ні кількість класів МКТП, ні в якому класі зареєстрована торгова марка. Тому для отримання домену доцільно замовляти прискорену реєстрацію, інакше можливо опинитися в ситуації, коли ваш домен перехоплять, зареєструвавши торгову марку в іншому вільному класі.

Чим швидше вам вдасться зареєструвати ТМ, тим вищі ваші шанси отримати домен UA.

Необхідна реєстрація домену .UA також і з тієї причини, що існують однакові або схожі за написанням (однакові при транслітерації з кирилиці на латиницю) торгові марки, за якими може бути зареєстровано лише одне доменне ім'я за принципом «хто перший тому і повезло».

Навіть якщо Ви поки не пов'язуєте свою діяльність з Інтернет технологіями, однозначно необхідно реєструвати доменне ім'я на перспективу, оскільки в недалекому майбутньому майже всі види діяльності людини будуть щільно пов'язані з обміном інформацією через Мережу Internet.

Послуги компанії «ТМ-Патент».

Реєстрація тм Київ та інші міста для отримання домену .UA з найкращим співвідношенням ціни і якості Ви можете замовити в компанії «ТМ-Патент». Ми надаємо виключно якісну реєстрацію, яка проводиться згідно з усіма правилами, завдяки чому Ви можете, не турбується про те, що реєстрація пройде успішно.

Реєстрація логотипу є досить важливою і відповідальною справою, так як, тільки зареєструвавши свою торгову марку, Ви можете мати повне право використовувати її так, як Вам необхідно. До того ж тільки в тому випадку, якщо у Вас є свідоцтво на знак для товарів і послуг Ви можете на законних підставах заборонити використовувати його іншим особам.

Google