Ніхто не має права використовувати об'єкти інтелектуальної власності без згоди власника авторських прав.Захист прав на об'єкти інтелектуальної власності

Захист прав на об'єкти інтелектуальної власності - це ті заходи, які приймає правовласник для відновлення порушеного виключного права. Важливо відзначити, що в якості правовласника може виступати не тільки особа, на чиє ім'я оформлена реєстрація, а й володар виключної ліцензії, оскільки в цьому випадку саме його економічні інтереси, в першу чергу, страждають.

В даний час законодавством України передбачені досить ефективні заходи щодо захисту прав інтелектуальної власності, включаючи кримінальну, адміністративну та цивільну відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності.

Захист майнових прав - найбільш поширена мета захисту права на об'єкт інтелектуальної власності.

Майнові права на об'єкт інтелектуальної власності:

ptПраво на використання об'єкта права інтелектуальної власності;

ptВиключне право дозволяти використання об'єкта права інтелектуальної власності;

ptВиключне право перешкоджати неправомірному використанню об'єкта права інтелектуальної власності, в тому числі забороняти таке використання;

ptІнші майнові права інтелектуальної власності, встановлені Законом;

При виникненні порушення або загрози порушення Вашого виключного права на об'єкти інтелектуальної власності, фахівці нашої компанії надають правові дії, що включають:

ptПравовий аналіз фактичного порушення прав на об'єкт інтелектуальної власності

ptРозробка комплексної стратегії для припинення порушення та відшкодування збитків за неправомірне використання об'єкта

ptСкладання листа - претензії про припинення неправомірного використання об'єкта інтелектуальної власності

ptЗаперечення проти реєстрації об'єкта інтелектуальної власності третіми особами

ptОформлення пакету документів для заборони імпорту піратської продукції на митниці України

ptВідповіді на претензії третіх осіб, що стосуються порушення клієнтом прав інтелектуальної власності належать третім особам

ptПредставництво та захист інтересів в судових спорах з прав інтелектуальної власності.

Попередня відмова Служби

Служба реєструє торгову марку тільки в тому випадку, коли немає підстав для відмови в реєстрації торгової марки. Найпоширеніше підставу для відмови - це наявність подібної або тотожною марки або заявки на таку марку. Однак служба завжди дає можливість захистити свою позицію і не виносить відразу остаточну відмову в реєстрації. Спочатку Заявник отримує «попередню відмову в реєстрації торгової марки», по всіх класах або за частиною товарів і послуг. У відповідь на попередню відмову Заявник протягом 2 місяців повинен надати відповідь зі своїми доводами. Підготовку цього документа рекомендуємо доручити професіоналам. Спеціаліст проводить порівняльний аналіз за трьома критеріями: фонетика, графіка, семантика. Головне завдання - довести те, що реєстрована марка має високий ступінь розрізняльної здатності, і споживачі не будуть плутати дане позначення з уже існуючими.

Кваліфіковано підготувати таке клопотання може наш фахівець.

Порядок пред'явлення претензії.

Відповідно законодавством України підприємства та організації, які порушили майнові права, не чекаючи пред'явлення претензії. Але життя, на жаль, показує зворотне: поки не вимагати припинення своїх прав - їх спокійненько порушуватимуть і далі, раз вже почали.

Тому Законодавством і передбачено, що підприємства і організації, чиї права і законні інтереси порушені, з метою безпосереднього врегулювання спору з порушником цих прав та інтересів звертаються до нього з письмовою претензією. Якщо ви хочете правильно діяти - пишіть і відправляйте письмову претензію.

У претензії необхідно вказувати:

ptОбставини, на підставі яких пред'явлено претензію;

ptДокази, що підтверджують ці обставини;

ptПосилання на відповідні нормативні акти, аналіз міжнародного і національного законодавства;

ptВимоги заявника;

ptСума претензії і її розрахунок, якщо претензія підлягає грошовій оцінці;

ptА також багато іншого.

Претензія підписується повноважною особою підприємства, організації або їх представником та надсилається адресатові рекомендованим або цінним листом або вручається під розписку.
Кваліфіковано підготувати таку претензію допоможе наш фахівець.

Наша компанія пропонує повний комплекс правової допомоги щодо захисту прав інтелектуальної власності (порушення авторських і суміжних прав, порушення прав на знаки для товарів і послуг, порушення прав на відкриття і корисні моделі, порушення прав на промислові зразки, а також порушення прав на зазначення походження товару ).

Google