Послуги з міжнародної реєстрації торгових марок, товарних знаків

Можливо здійснювати декількома шляхами

1. Мадридська система реєстрації торгових марок має

дуже важливу перевагу: одна заявка - і десятки країн! Ця реєстрація можлива у всіх державах - учасницях Мадридської Угоди або Мадридського Протоколу.

ВАЖЛИВО:

  • Реєстрація за Мадридською Угодою можлива тільки для товарних знаків, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ в Україні;
  • Реєстрація за Мадридським Протоколом можлива тільки для товарних знаків, лише ПОДАНИХ на реєстрацію.
  • Компанія, власник заявленого на реєстрацію товарного знака, повинна бути резидентом (приватна особа - громадянином) України або мати постійне місцезнаходження в Україні.

Переваги міжнародної реєстрації торгової марки за Мадридською Системою:

  • Міжнародна реєстрація товарного знака має таку ж силу, як і його реєстрація за національною процедурою.
  • Товарний знак шляхом подачі тільки однієї заявки одночасно отримує охорону в кількох країнах.
  • Якщо протягом певного терміну (12 або 18 місяців) відповідне національне Відомство по товарним знакам зазначеної країни не відмовило в наданні охорони товарному знаку, то йому автоматично надається охорона.
  • Надалі для розширення країн реєстрації товарного знака може бути вироблено довказання і інших країн.

Яка торгова марка може реєструватися за Мадридською системою?

Торгова марка повинна відповідати двом умовам: мати можливість подання в графічній або словесній формі і дозволяти відрізнити товари та послуги однієї компанії від товарів і послуг іншої компанії.

Термін охорони товарного знака в Мадридською системою - 10 років. Міжнародна реєстрація товарного знака може бути продовжена на наступні періоди в 10 років.

2. Реєстрація торговельної марки окремо в кожній країні.

Заявки на реєстрацію торгової марки подаються в патентні відомства кожної країни окремо. Відповідно, для кожної країни необхідно оплачувати свої мита. У більшості випадків в кожній з країн необхідно буде вдаватися до послуг зарубіжних патентних повірених і оплачувати їх роботу.

Переваги:

  • Порівняно невелика сума витрат при реєстрації торгової марки в одній-двох країнах;
  • Можна зареєструвати торгову марку в іншій країні, не реєструючи її в Україні (тобто відсутність прив'язки до національної реєстрації);
  • При наявності поданої аналогічної заявки в Україні можна скористатися 6-ти місячним пріоритетом по Паризькій конвенції.

Недоліки:

Якщо необхідно зареєструвати торгову марку у великій кількості країн, то вартість реєстрації сильно зростає за рахунок гонорарів патентних повірених у кожній з цих країн.

Google