Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності в РосіїРеєстрація об'єктів інтелектуальної власності в Росії

(Торгові марки, промислові зразки, винаходи, корисні моделі, авторські права)

Чому потрібна реєстрація об'єктів інтелектуальної власності в Росії?

Росія - це 143,2 мільйонів населення. Це число потенційних споживачів Вашої продукції. Товарообіг між Україною і Росією обчислюється в мільярдах. А це оборот і об'єктів інтелектуальної власності.

Між нашими двома державами завжди були і завжди будуть тісні економічні відносини. Тому є сенс заздалегідь подумати про реєстрацію Вашої інтелектуальної власності.

Законодавство Росії про право інтелектуальної власності дуже схоже з законодавством України. Досить подібні і процедури реєстрації. При цьому ми можемо запропонувати вам реєстрацію будь-яких об'єктів інтелектуальної власності.

Важливо!

Кількість зареєстрованих в Росії об'єктів інтелектуальної власності збільшується в багато разів швидше, ніж реєстрація В Україні. Тому, якщо Ви плануєте виходити на ринок РФ, то слід завчасно подбати про реєстрацію.

Важливо вчасно зайняти своє місце!

Реєстрація торгової марки в Росії

Відповідно до законодавства Російської Федерації, власником торгової марки може бути юридична особа або індивідуальний підприємець. Таким чином, фізична особа - резидент України, не має можливості стати власником товарного знака.

Зрозуміло, заявка на реєстрацію торгової марки повинна бути виконана з дотриманням всіх вимог національного законодавства Росії, які все-таки трохи відрізняються від наших вимог.

Заявка на реєстрацію товарного знака подається в Федеральний інститут промислової власності (ФІПС), де заявка проходить кілька стадій: формальну експертизу; експертиза по суті, рішення про реєстрацію товарного знака.

Після сплати державного мита за видачу свідоцтва, заявнику надсилається свідоцтво про реєстрацію товарного знака. А Відомості про реєстрацію публікуються в офіційному бюлетені.

Попередній пошук

На території РФ зареєстровано приблизно 450 000 товарних знаків. Постійно подаються на реєстрацію нові заявки, тому ми рекомендуємо проводити пошук на тотожність і схожість, хоча це і не є обов'язковою процедурою. Це покаже всі схожі і тотожні торгові марки. Попередній пошук на тотожність і схожість дасть повну гарантію в позитивному результаті в успіху реєстрації, і захистить від втрати грошей і часу.

Вартість пошуку по одному класу за 1 місяць - 4720 руб. (За кожен клас МКТП понад одного - 1180 руб.)
Вартість пошуку по одному класу за 2 тижні - 9440 руб. (За кожен клас МКТП понад одного - 2360 руб.)
Вартість пошуку по одному класу за 1 тиждень - 14160 руб. (За кожен клас МКТП понад одного - 3540 руб.)

Увага!

Прискорена реєстрація товарного знака в Росії не передбачена! Стандартна процедура реєстрації торгової марки з моменту подачі заявки до отримання свідоцтва становить від 12 до 18 місяців. Як і на Україні, отримане свідоцтво діє протягом 10 років від дати подання заявки. Термін реєстрації можна продовжити ще на 10 років. Кількість таких продовжень не обмежено.

Державні мита

Державне мито за подачу і експертизу заявки на товарний знак залежить від кольору і кількості класів. Якщо Ви подаєте заявку в одному класі МКТП, таке мито складе 2700 + 11500 рублів. За кожен додатковий клас понад один стягується мито в розмірі 2050 рублів. За реєстрацію товарного знака та видачу свідоцтва стягується мито в розмірі 16200 рублів.

Таким чином, мінімальна вартість реєстрації становить 30,4тис. рублів. Варто враховувати, що пільги і мита для будь-яких категорій осіб не передбачені.

Реєстрація патенту в Росії можлива на будь-який об'єкт промислової власності:

Реєстрація товарного знака. Росія має багато переваг, серед яких особливо варто виділити: підтвердження пріоритету торгового знака, право на його використання, а також можливість внесення його до митного реєстру, завдяки чому вдасться заборонити ввезення через кордон різного роду контрафактних товарів, які маркуються під Вашим торговим знаком.

Варто відзначити, що реєстрація торгової марки в Росії повинна проводитися з дотриманням всіх правил, тому досить важливо звернутися до справжніх професіоналів, які зможуть забезпечити реєстрацію на найбільш високому рівні. Компанія «ТМ-Патент» пропонує допомогу в здійсненні реєстрації з найкращим співвідношенням ціни і якості. Варто зазначити, що фахівці нашої компанії є кваліфікованими професіоналами, що забезпечує найбільш високий рівень якості послуг, які ми надаємо.

Google