Патентування - повний спектр послуг від 1200 грнСпеціалізуючись на реєстрації об'єктів інтелектуальної власності, ми пропонуємо повний спектр послуг з патентування. Вартість наших послуг складає від 1200 грн.

Фахівці компанії «TM-Патент», мають більш ніж 7-річний досвід у сфері захисту прав інтелектуальної власності, і знають все про те, як отримати патент в Україні в самі оперативні терміни. Ми отримаємо для Вас патент на промисловий зразок, корисну модель, винахід, яким би масштабним і складним не був Ваш проект.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте висококваліфікований сервіс, індивідуальний підхід і найнижчі ціни на ринку.

Патентування - найнадійніший спосіб захистити вашу інтелектуальну власність. Отримання патенту можливо для наступних об'єктів: промислових зразків, винаходів і корисних моделей.

Реєстрація патенту за допомогою послуг нашої компанії, як правило, проходить комплексно, включаючи всі необхідні заходи і дії з нашого боку, необхідні для отримання охоронного документа. Іншими словами, це патентування «під ключ». В цьому випадку ми самостійно здійснюємо наступне:

  • Оформлення заявки на патент, її подальший юридичний супровід;
  • Діловодство;
  • Відповіді на запити експертів Укрпатенту;
  • Подача документів на публікацію патенту, отримання патенту;

При цьому ми можемо самі оплачувати всі державні збори за подачу заявки, за внесення змін до неї і т.д.

Клієнт має право замовити конкретні послуги окремо. Наприклад, якщо його мета - грамотно складена заявка на патент, ми підготуємо для нього таку. В якості окремої послуги можна також замовити:

  • Підготовку і подання клопотання на продовження або поновлення строків щодо заявки на патент;
  • Розробку ліцензійних договорів;
  • Внесення змін до матеріалів заявки або до Держреєстру після видачі патенту;
  • Отримання завіреної копії патенту;
  • Відповіді на запити експертів і багато іншого.

Звертаємо Вашу увагу, що патентування в Україні - не єдина наша спеціалізація. Ми працюємо з клієнтами з Росії.Патентування - приклад отриманого свідоцтва на винахід

Якщо Вам необхідно отримати виключне право на створений Вами об'єкт інтелектуальної діяльності, підтримати це право, грамотно оформити його, «TM-Патент» до Ваших послуг. Ми готові реалізувати як традиційні питання патентування, так і розробити індивідуальну стратегію захисту Ваших прав.

Розмістити замовлення Ви можете прямо зараз, заповнивши форму замовлення.

Google