патентованиеПромислова власність

Реєстрація патенту від 1200 грн.

Що ж таке винахід?

Будь-який винахід - це новий продукт або процес, який вирішує певну технічну проблему. Винахід відрізняється від відкриття, оскільки відкриття - це те, що завжди існувало, просто було невідомо людям. Часто винаходи допомагають здійснювати відкриття і навпаки.

З самого початку існування людства, люди створювали різні пристрої і способи. Все що нас оточує, кимось колись придумано, просто ми так звикли до цих речей, що не сприймаємо їх як винаходи. Але ж озирніться навколо: диван, телевізор, телефон, сумка, автомобіль і багато іншого - це все винаходи. А за кожним винаходом стоїть людський розум.

Але, не дивлячись на те, що винаходи існували завжди, оформлення патенту як приватної власності стало доступно відносно недавно.

Причини виникнення винаходів

Не дарма кажуть, що лінь це двигун прогресу. У спробі полегшити життя і створюється більшість винаходів. Вони покращують наше життя, спрощують щоденну роботу, розважають і навіть рятують життя.

А що ще може надихнути на створення чогось нового?

  • потреба в новому об'єкті або способі ще не відомому на ринку;
  • бажання допомогти (медичні розробки);
  • удосконалення попередніх винаходів (яскравий приклад комп'ютерні технології, які не стоять на місці).

Патенти і їх переваги

Як і будь-яка праця, винахідництво має адекватно оцінюватись і приносити своєму творцеві вигоду. Одним із способів заохочення винахідників є перешкода тому, що інші особи перехоплять їх винаходи. Мало просто придумати. Що б отримувати вигоду і всі належні блага, потрібно офіційне оформлення патенту.

Патент - це офіційний документ, який видається винахіднику державою, що гарантує захист від посягань третіх осіб. Патентування надає винахіднику можливість забороняти іншим особам копіювати, використовувати і поширювати їх винаходи без їх згоди.

Патент надає охорону таких об'єктів

  1. Винаходів і корисних моделей;
  2. Промислових зразків (а саме зовнішнім виглядом виробів).

Навіщо необхідно патентування

Незапатентовані об'єкти хто завгодно може продавати, копіювати і поширювати. Це означає, що винахідник може втратити гроші, які міг би заробити завдяки своїй розробці. Адже ніщо не завадить недобросовісним конкурентам продавати чужий винахід.

Може трапитися і ситуація, коли іншому винахіднику прийде в голову така ж ідея. І він її захистить патентом. У цьому випадку перший винахідник не отримає ні визнання, ні фінансової нагороди.

Увага

Потрібно пам'ятати, що новизна є однією з умов отримання патенту. Тому демонструвати свій винахід або розкривати про нього інформацію, до подачі заявки на отримання патенту, не варто. В іншому випадку ви порушите умови охорони та на підставі цього можете отримати відмову в реєстрації.

Що далі

Витративши багато часу і коштів на розробку і патентування, багато винахідників на цьому зупиняються. Але не варто забувати, що отримати віддачу можна тільки в разі, коли винахід будуть купувати споживачі. Якщо ніхто не знає про винахід, то його ніхто не зможе придбати. Різні ярмарки і виставки можуть стати чудовою можливістю продемонструвати свою розробку.

На сьогоднішній день патентування є не тільки популярною, а й необхідною послугою, так як вважається найбільш ефективним способом захисту результату інтелектуальної діяльності винахідника. У багатьох виникає питання: "Як отримати патент в Україні?".

В цьому Вам може допомогти компанія «ТМ-Патент», фахівці якої мають великий практичний досвід в області патентування київ і не тільки.

На сьогоднішній день вартість реєстрації патенту в нашій компанії є найбільш доступною на території України, що дозволяє звернутися до нас кожному. У разі необхідності наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію по всіх цікавлять Вас, що, безсумнівно, допоможе Вам у такій важливій справі. Замовити реєстрацію патенту можна прямо зараз.

Google