Використання торгової марки НАБУ

Як виявилося, не так легко провести реформи в Україні! Тим більше якщо не враховувати чинне законодавство України в сфері інтелектуальної власності.

Виконуючи вимоги МВФ і Європейської комісії для лібералізації візового режиму України з Євросоюзом, Президент України своїм Указом №217 / 2015 від 16.04.15 створив Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

Скандал навколо тм Монополія

Давно вже не секрет, що великі речі, грандіозні проекти, найбільші компанії створюються саме в період економічної кризи.

Депресія і рецесія, напевно, одні з найбільш сприятливих періодів щоб зареєструвати тм і почати свій бізнес.

Зареєструвати торговий знак в УкраїніУ другій половині березня стало відомо, що федеральним судом штату Каліфорнія розглядається позов сценариста Гері Голдмена проти легендарної студії анімації Walt Disney.

Причиною судового позову стало звинувачення позивачем студії в крадіжці його ідеї створення мультика «Zootopia» (полюбився нам «Зверополіса»).

Стартап в УкраинеНа превеликий жаль молодих підприємців, які генерують свої геніальні ідеї, можна сказати, прямо з повітря - це відсутність стартового капіталу. А без такого, «мізки» України масово випливають за кордон.

А що залишається робити молодому генію, коли він стикається з відсутністю грошей на патентування логотипу , розвиток і просування своєї ідеї ?!

Реєстрація торгових марок в TM-PATENT

Навіщо потрібна реєстрація торгової марки або патенту? А для того, щоб убезпечити себе від можливих Ентоні Левандовскі.

Ентоні, колишній співробітник Waymo, який дев'ять років працював в Google.