Реєстрація торгової марки в Києві для створення успішного брендуРеєстрація торгової марки в Києві та інших містах України всього 500 грн.

Бренд і Торгова Марка

В умовах жорсткої ринкової конкуренції, важливою складовою підприємницької діяльності стає стратегія розвитку брендів. Бренд - символ певних цінностей, який формує у споживача стійкі позитивні асоціації з конкретним товаром або послугою. Варто враховувати, що будь-який бренд є торговою маркою, але не кожна торгова марка - це бренд. Наприклад, торгова марка «Візит», вам нічого не скаже. Але почувши «МакДональдз» наша підсвідомість видасть цілий ряд образів і асоціацій. Це гамбургери і картопля фрі, червоно-жовті кольори, доступна ціна, швидке обслуговування, WiFi і можливість знайти кафе практично в будь-якому великому місті. Це і є приклад вдалого бренду і його стійкий образ. Тому мета кожної торгової марки - стати успішним брендом.

Бренд - набагато ширше поняття, ніж просто торгова марка. Бренд формує у споживача позитивний імідж товару / послуги і викликає бажання придбати товар з конкретною маркуванням. Відомий бренд сприяє збільшенню цінності, підвищує лояльність і відданість споживачів, забезпечує високий рівень довіри, дає гарантію якості. Під «брендингом» ми маємо на увазі процес створення відомого бренду з метою підвищення його вартості. А оформлення торгової марки - це один з найважливіших етапів.

Позначення товарів і послуг торговою маркою накладає на власника певні зобов'язання. Адже жоден підприємець не стане ризикувати своєю діловою репутацією, виробляючи товар або представляючи послугу з якістю і умовами гірше, ніж у конкурентів. Споживач швидко розбереться в якості і зробить відповідні.

Завдяки торговій марці споживач легко впізнає необхідну продукцію, не плутаючи її з аналогічними товарами інших виробників. Тому необхідною умовою реєстрації торгової марки є новизна.

Перш ніж вкладати гроші і час в просування торгової марки варто подбати про те, як зареєструвати торгову марку Україна. Детально про процедуру реєстрації можна прочитати тут.

Навіщо це потрібно

Грамотно створений брендований продукт, отримує набагато більше шансів на успіх, ніж аналогічний товар або послуга без позначення.

Наприклад. Ви не замислювалися про реєстрацію торгової марки. Торгували потроху і навіть успішно непоганим, якісним одягом з Туреччини. Раптом поряд з'явилися конкуренти з продукцією з Китаю не найкращої якості. А торгівля у них куди краще. У чому тут справа? Все дуже просто, на товар конкурентів бренди «D & G» та інші.

Ось і відповідь на питання про необхідність реєстрації власної торгової марки.

Вартість розкрученого бренду в багатьох випадках перевищує вартість матеріальних активів підприємства.

Бренд може бути як сильним, так і слабким. Це залежить не тільки від торгової марки, але і від дій власника по його просуванню. Наприклад, при слові «Кока-кола» виникає ланцюг образів і асоціацій. Для нас це не тільки торгова марка, а бренд, який має специфічні характеристики.

Як торговій марці стати успішним брендом?

Це і є головна функція торгової марки. Потрібно не тільки розробити торгову марку, але і «розкрутити» її. Необхідні дії, спрямовані на забезпечення якості, рекламу, захист товару, що не забариться позначитися на позитивну оцінку покупця.

Життєвий цикл бренду за умови його модернізації в принципі не має часових меж. Свідоцтво захищає торгову марку протягом 10 років, після закінчення яких її можна продовжувати нескінченну кількість разів.

Отже, чим довше існує товарний знак, чим більше він відомий, тим вище ймовірність його трансформації в сильний бренд. За допомогою вдалої торгової марки можна створити позитивний образ товару або послуги і отримувати за рахунок репутації додатковий прибуток. Обумовлено це тим, що в своєму виборі споживачі акцентують увагу не на властивості, а на добре зарекомендувавший себе бренд.

Нагадаю, під торговою маркою або брендом ми маємо на увазі товарний знак плюс все, що знають і думають про той чи інший товар споживачі. Це той образ, який з'являється в свідомості споживача як реакція на товарний знак.

Створення бренду

Розробку торгової марки і бренду можна виразити в послідовних етапах. При правильному підході ви знайдете справжній сильний бренд.

І ось ми вирішили створити успішний бренд. З чого почати?

 1. Проведемо внутрішній аудит. Оцінимо фінансову готовності, наявність відповідних кадрів, можливість забезпечити належну якість і так далі.
 2. Вивчення ринку, конкуренції, категорії споживачів.
 3. Розробка назви та / або логотипу.
 4. Найважливіший етап. А саме комплекс заходів спрямованих на реєстрацію торгової марки, авторського права та інших можливих об'єктів інтелектуальної власності.
 5. Розробка схеми просування і рекламної кампанії. Маркетингова стратегія, що включає в себе фірмовий стиль, PR.
 6. Втілюємо все вищесказане.

Розробка назви

Сильна і слабка сторона будь-якого бренду - це словесний елемент, який повинен бути:

 • коротким;
 • легко читаним;
 • легко вимовлятися (бути милозвучним);
 • оригінальним;
 • не нести негативну інформацію в перекладі;
 • новим.

Вдало обраний словесний елемент сприяє просуванню і підвищенню рівня продажів. Слово можливо зобразити різними шрифтами і способами написання. Крім слова в торговій марці може міститися і образотворчий елемент. Важливе значення має й колірна гамма.

Висновок

На сьогоднішній день створення, захист і просування бренду є досить затребуваними і популярними послугами, так як дозволяють найбільш якісно і швидко сформувати позитивний імідж компанії для забезпечення довгострокового інтересу з боку споживачів. Реєстрацію торгової марки необхідно проводити ще на початковому етапі просування.

Для того щоб мати законну підставу на використання товарного знака потрібно пройти процедуру торгова марка реєстрація Україна, що дозволяє використовувати торговий знак найбільш широко.

Реєстрація торгових марок Україна з найкращим співвідношенням ціни і якості проводиться компанією «ТМ-Патент». Вартість реєстрації в «ТМ-Патент» найнижча в Україні і становить всього 500 грн. Для замовлення процедури реєстрації перейдіть за посиланням.

Google