Реєстрація торгових марок в TM-PATENT

Навіщо потрібна реєстрація торгової марки або патенту? А для того, щоб убезпечити себе від можливих Ентоні Левандовскі.

Ентоні, колишній співробітник Waymo, який дев'ять років працював в Google.

Нагадаємо, що материнська компанія Alphabet Inc. передала своїй дочірній компанії Waymo проект, розпочатий інший «дочкою» Google ще в 2009 році. Компанія-засновник Alphabet Inc. описала Waymo як «технічну компанію з місією зробити пересування безпілотного автомобіля зручним й безпечним для людей».

Предметом 28-сторінкового позову в основному стала технологія лідар (LiDAR), тобто лазерного локатора, який дозволяє безпілотному автомобілю орієнтуватися при русі.

Разом з тим, передбачається, що за шість тижнів до виходу зі складу Google Ентоні Левандовскі встановив спеціальне ПЗ, за допомогою якого отримав доступ до конфіденційних даних компанії. З відходом Ентоні, Google, нічого не підозрюючи, втратила 9,7Gb комерційних креслень і інших секретних файлів. Як зазначено в позові, Ентоні Левандовскі завантажив близько 14 тис. Файлів і незабаром заснував свій Start Up Otto, який через 6 місяців продав компанії Uber за $ 680 млн.

Що цікаво, про навмисне крадіжці технічних розробок, Waymo впізнала випадково. Волею випадку, при відправці електронного листа з технічними характеристиками та кресленнями плати лидара Uber, був скопійований e-mail позивача. У Waymo відзначили дивовижну схожість побаченого з власними розробками.

Наслідки крадіжки технологій

Збитки, понесені технічним гігантом внаслідок крадіжки, оцінюються в $ 500 млн. На даний момент позов знаходиться на розгляді Окружного суду США в Сан-Франциско.

Судова тяжба продемонструвала ворожу позицію двох IT-гігантів, оскільки її підсумок, ймовірно, визначить долю «робомобіль», що обіцяє перевагою автопромисловості в США.

У Uber серйозно поставилися до пред'явленим позовом, оскільки він обіцяє величезними збитками. А як же ви поставитеся до збереження активу вашого бізнесу?

Реєстрація торгових марок в Україні

Сьогодні, реєстрація торгових марок в Україні процедура, для якої не потрібно все робити самостійно. Для цього є ми, компанія «ТМ-Патент», яка із задоволенням допоможе вам. Якщо на вимогу «реєстрація торгової марки київ» ви вийшли на нас, вважайте, що ви щасливчик. Тому що при співробітництві з нами ви значно заощадите як засобу, так і час. Крім того, в наші обов'язки входить захист торгової марки, Оформлення договорів передачі прав на будь-які об'єкти і ін.