Стартап в УкраинеНа превеликий жаль молодих підприємців, які генерують свої геніальні ідеї, можна сказати, прямо з повітря - це відсутність стартового капіталу. А без такого, «мізки» України масово випливають за кордон.

А що залишається робити молодому генію, коли він стикається з відсутністю грошей на патентування логотипу , розвиток і просування своєї ідеї ?!

Стартап в Україні

На щастя українського підприємництва в грудні 2016 року відбулася реєстрація торгової марки Agrohub. Цікаво те, що засновником торгівельної марки є Юлія Порошенко, дружина Народного депутата України Олексія Порошенка. За словами Юлії, під її торговою маркою можна буде створювати кінокартини, телепередачі, видавати книги, здійснювати концертну діяльність або проводити конференції, займатися освітою і вихованням і не тільки.

Пані Порошенко впевнена, що торгова марка Agrohub дозволить створити «класні» продукти, об'єднавши зусилля розробників, великих комерційних інвесторів, а також наукові та дослідні ресурси України. Для розвитку стартапів буде задіяний як вітчизняний, так і іноземний капітал. До речі, хаб вже знайшов перших комерційних партнерів в особі компанії «Сварог», «Миронівський хлібопродукт», Київстар та деяких інших підприємств.

В майбутньому Юлія Порошенко розраховує також на підтримку з боку держави, з огляду на, що аналогічний проект буде незабаром створений і для аграрного сектора. Хоча в агропромисловій галузі конкуренція невисока, але підприємці, на думку Юлії, стикаються з аналогічними труднощами.
Говорячи чесно, реєстрація торгової марки Agrohub вселяє надію на те, що у інтелектуального потенціалу України є майбутнє. Стартапери зможуть знайти своїх перших клієнтів та інвесторів, а комерційні гіганти знайдуть для себе нових талантів.

Регистрация товарного знака в украине

Не пропустіть свій шанс, реєструйте товарний знак в «ТМ-Патент»

Саме зараз ідеальний час щоб почати діяти і розвивати власні ідеї. Якщо вони є, і вам потрібна реєстрація товарного знака в Україні зверніться в компанію «ТМ-Патент». Наші фахівці з величезним задоволенням допоможуть вам в легалізації вашого бізнесу, що, безсумнівно, позитивно позначиться на його подальший розвиток.