тм ягуарВиди торгових марок, нетрадиційні торгові марки.

Реєстрація торгової марки вартість 500 грн.

Загальні поняття

Тільки за допомогою торгових марок, «знаків для товарів і послуг», «ТМ», «товарних знаків» (що є одним і тим же), розрізняють однорідні товари і послуги різних виробників. При здійсненні покупки споживач орієнтується на відому назву, яку він асоціює з певною якістю і ціною. Іншими словами товари і послуги конкурентів відрізняються тільки торговими марками.

домен UAРеєстрація ТМ ціна 500 грн.

Найголовніше про торгові марки.

Перш ніж перейти до доменів, спочатку розповімо трохи про торгові марки.

Торгова марка - це зареєстроване згідно з вимогами законодавства позначення, призначене для відрізнення товарів і послуг одних підприємств / індивідуальних підприємців від однотипних товарів і послуг інших.

Реєстрація торгової марки в Києві для створення успішного брендуРеєстрація торгової марки в Києві та інших містах України всього 500 грн.

Бренд і Торгова Марка

В умовах жорсткої ринкової конкуренції, важливою складовою підприємницької діяльності стає стратегія розвитку брендів. Бренд - символ певних цінностей, який формує у споживача стійкі позитивні асоціації з конкретним товаром або послугою. Варто враховувати, що будь-який бренд є торговою маркою, але не кожна торгова марка - це бренд. Наприклад, торгова марка «Візит», вам нічого не скаже. Але почувши «МакДональдз» наша підсвідомість видасть цілий ряд образів і асоціацій. Це гамбургери і картопля фрі, червоно-жовті кольори, доступна ціна, швидке обслуговування, WiFi і можливість знайти кафе практично в будь-якому великому місті. Це і є приклад вдалого бренду і його стійкий образ. Тому мета кожної торгової марки - стати успішним брендом.

логотип поршРеєстрація товарних знаків в Україні 500 грн.

Про торгові марки

Торгова марка - це унікальне позначення товару, зареєстроване в установленому порядку з метою розрізняти однотипні товари і послуги різних виробників. Товари та послуги, які виробляються / надаються різними підприємствами, завжди відрізняються певними характеристиками. Тому при здійсненні покупки споживач орієнтується на торгові марки, оскільки знаючи знаки тієї чи іншої фірми, він може скласти уявлення про характеристики товару. Можна зробити висновок, що торгова марка виступає гарантом якості товару або послуги. Існує значна різноманітність типів торгових марок.

авторское право в интернетеЗареєструвати авторське право всього за 500 грн.

Загальна інформація

Серед великої різноманітності об'єктів авторського права варто винести в окрему категорію комп'ютерні технології та інтернет, так як з високим темпом розвитку цих областей, виникла необхідність реєстрації авторських прав, щоб захистити свою інтелектуальну власність від посягань недобросовісних користувачів.